چیلرهای سیاسی همایش سراسری انتخابات حسن روحانی

چیلرهای: سیاسی همایش سراسری انتخابات حسن روحانی ستاد انتخابات مجلس شورای اسلامی اخبار انتخابات 96

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه دفترچه راهنمای گزینش رشته کنکور منتشر شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه راهنمای گزینش رشته داوطلبان کنکور ۹۷ خبر داد و گفت: داوطلبان از ۱۵ تا ۲۰ مرداد وقت دارند نسبت به گزینش رشته در

دفترچه راهنمای گزینش رشته کنکور منتشر شد

دفترچه راهنمای گزینش رشته کنکور منتشر شد

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه راهنمای گزینش رشته داوطلبان کنکور ۹۷ خبر داد و گفت: داوطلبان از ۱۵ تا ۲۰ مرداد وقت دارند نسبت به گزینش رشته در این آزمون اقدام کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: خاص نامه پیک سنجش با عنوان «راهنمای گزینش رشته» حاوی مطالب بافایده جهت داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۷ امروز(شنبه ۱۳ مرادا) از طریق پایگاه اینترنتی شرکت سنجش آموزش کشور منتشر شد و داوطلبان مجاز به گزینش رشته از ۱۵ تا ۲۰ مرداد ماه می توانند با مراجعه به سایت این شرکت نسبت به گزینش رشته خود اقدام کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: داوطلبان براساس مندرجات کارنامه و رتبه و نمره نهایی زیرگروه ارائه شده است در کارنامه، گزینش رشته کنند. همچنین داوطلبان جهت آگاهی از شانس قبولی خود در دانشگاه مورد نظرشان می توانند از سامانه گزینش رشته مجازی که از امروز شنبه ۱۳ مرداد در سایت شرکت سنجش فعال شده، استفاده کنند.

دفترچه راهنمای گزینش رشته کنکور منتشر شد

دکتر توکلی گفت: به داوطلبان توصیه اکید می شود جهت گزینش رشته صحیح صرفا به مطالبی که رسما از طریق سایت شرکت سنجش انتشار یافته و همچنین راهنمای گزینش رشته مجازی توجه کنند. همچنین هرگونه مطالب منتشره در کانال ها و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … و منابع غیر رسمی مورد تأیید شرکت سنجش نیست.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور همچنین شانس قبولی در کنکور امسال را بالای ۷۰ درصد بیان کرد و با تاکید بر اینکه ۴۶۷ هزار نفر جهت پذیرش در دوره روزانه دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی مجاز شدند، اضافه کرد: ۱۲۹ هزار نفر از این افراد در دوره روزانه و ۳۰ هزار نفر در نوبت شبانه پذیرفته خواهند شد. در مجموع حدود ۱۶۰ هزار داوطلب در این دوره ها پذیرش می شوند که اسامی چهار برابر این میزان ظرفیت اعلام شد.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه راهنمای گزینش رشته داوطلبان کنکور ۹۷ خبر داد و گفت: داوطلبان از ۱۵ تا ۲۰ مرداد وقت دارند نسبت به گزینش رشته در

دکتر توکلی با بیان اینکه نتیجه های نهایی کنکور ۹۷ نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود، خاطرنشان کرد: به طور کلی ۷۶۳ هزار و ۴۹۹ نفر در آزمون امسال پذیرفته خواهند شد که این آمار در مقایسه با سال گذشته تعداد ۱۹ هزار و ۴۹۹ نفر زیاد کردن یافته هست.

واژه های کلیدی: آموزش | دانشگاه | راهنمای | داوطلبان | حسین توکلی | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog