چیلرهای سیاسی همایش سراسری انتخابات حسن روحانی

چیلرهای: سیاسی همایش سراسری انتخابات حسن روحانی ستاد انتخابات مجلس شورای اسلامی اخبار انتخابات 96

گت بلاگز ورزشی عبدولی برنزی شد

سامان عبدولی به مدال برنز وزن 59 کیلو گرم مسابقه های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا رسید.

عبدولی برنزی شد

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، روز دوم و نهایی بیست و هفتمین دوره مسابقه های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا از صبحگاه امروز (پنج شنبه) با برگزاری مسابقه های اوزان 59، 71 و 85 کیلو گرم در شهر دهلی نو پایتخت کشور هندوستان شروع شد.
بر این اساس در وزن 59 كیلوگرم سامان عبدولی در دور اول با نتیجه 3 بر یك روزادور ژوگانیف از تاجیكستان را مغلوب كرد. وی در دور بعد برابر فیروز توختایف از ازبكستان با نتیجه 2 بر یك پیروز شد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. عبدولی در این مرحله برابر كنجیرو فومیتا از ژاپن با نتیجه 9 بر 4 شكست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.وی جهت كسب مدال برنز با شکست 5 بر 2 كالی سلیمانوف از قرقیزستان به مقام سوم رسید. میرامبك آیناگولوف از قزاقستان و كنجیرو فومیتا از ژاپن در دیدار فینال این وزن حضور دارند.

عبارات مهم : قزاقستان
همچنین در وزن 71 كیلوگرم افشین بیابانگرد بعد از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 3 بر یك دیپاك از هند را شكست داد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی برابر نورقاضی آسانگولوف از قرقیزستان با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسید و به دیدار نهایی راه یافت. وی در این دیدار به مصاف تاكشی ایزومی از ژاپن می رود.
در وزن 85 كیلوگرم حسین نوری در دور اول با نتیجه 6 بر صفر كانگ از كره جنوبی را شكست داد، وی در دور دوم برابر فی پنگ از چین با نتیجه 5 بر 2 به پیروزی رسید. نوری در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 3 بر 2 از سد عظمت كاستوبایف از قزاقستان گذشت و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در دیدار نهایی آتسوشی ماتسوموتو از ژاپن هست.
بنا بر این گزارش با توجه به کسب مدال طلای رامین طاهری، سید مصطفی صالحی زاده و بهنام مهدی زاده در اوزان 80، 98 و 130 كیلوگرم،مدال برنز علی ارسلان در وزن 66 کیلو گرم و عنوان هفتمی پژمان پشتام در وزن 75 كیلوگرم و همچنین نتیجه های فرنگی کاران کشورمان در روز دوم ؛تیم ملی کشور عزیزمان ایران به قهرمانی سریع هنگام قاره کهن رسید.رقابت جهت نایب قهرمانی بین تیم های کره جنوبی و قزاقستان خواهد بود.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: قزاقستان | کشتی فرنگی | قهرمانی آسیا | تیم ملی | سامان عبدولی | دهلی نو |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog